TEL. +48 669 955 955 info@euseca.com

Reprezentanci

Kraj Imie Status Telefon Mail Strona FB
Austria Harald Huttarsch instruktor 00 43 6769690407 harald.huttarsch@euseca-austria.at - AUS
Benelux Romulus Mihu instruktor 00 35 2661303101 romulus@euseca.com - BEN
Brazil Keyson Lima instruktor 00 55 8491308943 keyson@euseca.com - BR
Bulgaria Milen Dimitrov instruktor 00 35 9896658039 bulgaria@euseca.com - BUL
Colombia Jorge Torres reprezentant 00 57 3157153243 colombia@euseca.com - COL
Finland Tatu Niemi reprezentant 00 58 407627683 finland@euseca.com - FIN
France Jerome Saiz reprezentant - jerome@euseca.com - FR
Germany Pierre Bouvelette instruktor 00 49 1714996928 pierre@euseca.com - GER
Germany Alexander Klumb reprezentant 00 49 17643469343 alex@euseca.com
germany@euseca.com
- GER
Greece Cyprus Stelios Stavrinides instruktor 00 35 799160606 stelios@euseca.com - GR
Italy Gianluca Tiepolo instruktor 00 39 3472656235 gianluca@euseca.com - IT
Kazakhstan Emin Demirtay reprezentant 00 77 762549999 emin@euseca.com - KAZ
Middle East Ahmed Ateek reprezentant 00 97 1503431832 ahmed.ateek@euseca.com - ME
Netherlands Remco van de Wijngaard instruktor 00 31 641375318 remco@euseca.com - NH
Portugal Miguel Delgado instruktor 00 35 1967679184 miguel@euseca.com - POR
Romania Bogdan Aldea instruktor 00 40 757232722 romania@euseca.com - ROM
Russia Andrey Arefyev Mikhail Gamburg reprezentant 00 89 192466995 russia@euseca.com - RU
Scandinavia (Sweden, Norway, Denmark) Roger Odeberger reprezentant 00 46 730509090 roger@euseca.com - SCAN
Spain Yago Calabresse instruktor 00 34 656654531 yagocalabresse@euseca.es - SP
UK/Ireland Bartek Żukowski instruktor 00 44 7830676646 info@euseca.co.uk - UK
Ukraine Dimitrii Novak reprezentant - ukraine@euseca.com - UKR

Witryna, którą odwiedzasz używa Cookies. Pliki te nie zawierają prywatnych danych użytkowników, pozwalają jedynie na rozróżnienie sesji w celach świadczenia usług oraz analizy statystycznej danych. Pliki Cookies będą zapisane w urządzeniu służącym do przeglądania witryny, chyba że ustawienia przeglądarki zostały zmienione. Więcej szczegółach znajduje się w dziale Polityka Prywatności. Rozumiem »